| Volimko a întrebat:

Salutare, vreau că pe viitor să achiziționez un BMW e46 320i, puteți să-mi dați niște sfaturi, informații despre această mașină și despre motor dacă se poate? O zi buna.

Răspuns Câştigător
| intrebaridecondus a răspuns:

Motorul e bun dar ai nevoie sa ii dai tot ce cere ulei specific dupa ce il cumperi verifica placutele si fa.i schimb de ulei filtre alea alea, daca esti tanar sigur o sa iti placa si viteza ceea ce la consumu nu ii mare asa cum se zice eu am scos consum 7litri oras mers normal (11litri mers agresiv)(asta depinde de felul tau de a conduce) singura problema cu masina ar fi drumul cu zapada unde ai nevoie de cauciucuri de iarna iarna nu de alea mancate si reciclate... Si daca nu ai sau nu iti pui subvofer in masina recomand 2 saci de ciment in protbagaj ajuta irna? in rest nu ai treaba cu ea?

| Volimko explică (pentru intrebaridecondus):

Mulțumesc mult pentru informatie.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

BMW E46 3 Series 320i este produsa intre anii 1998 - 2000 - deci, mai veche de 20 de ani.

Aici ai informatia solicitata:
https://www.ultimatespecs.com/car-specs/BMW/4959/BMW-E46-3-Series-320i.html

| Volimko explică (pentru Violleta2022):

Voiam mai mult sfaturi de la proprietarilaughing, dar e bună și informația ta