| Simona_Canura_Marius_1998 a întrebat:

Salut tpu.Am o problema cu un scuter rieju rs1 evolution si problema e ca nu imi merg semnalizarile, au mers dar cred ca s-a ars releu de semnalizare.Am desfacut tot scuterul si nu stiu unde ar putea fi, ma poate ajuta cineva? Dau funda, multumesc.

2 răspunsuri:
| Thau_Cristy_1993 a răspuns:

Pai desfai capacele alea de la becuri, da i becul jos si freaca i contactele alea cu putin smirgher ca s ar putea sa fie corodate

| Thau_Cristy_1993 a răspuns:

Pai desfai capacele alea de la becuri, da i becul jos si freaca i contactele alea cu putin smirgher ca s ar putea sa fie corodate
Iti urez succes!