| Brunet_Bogdan_1994 a întrebat:

Salutari tuturor!
Am dat sala pentru atestatul de marfa si sunt programat la traseu!
Cam ce o sa ne puna angajatul de la ARR sa facem?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

O sa conduci pe unde iti zice el si in acelasi timp te intreaba orele de condus care le respecti cand mergi pe camion/autotren sau autocar daca mergi peste 50 km distanta se aplica legea timpiilor. Diagrama daca ai pe camion te intreaba cum se scrie si scrii de fata cu el. Ce faci in caz de o explozie la un cauciuc in timpul mersului, masurile de siguranta si cele de prim ajutor atat.