| anonim_4396 a întrebat:

Se poate reprograma data de la traseu? Am dat astazi sala, am luat-o cu 25happy, insa la traseu m-au programat abia pe 2 septembrie. Am intrebat daca se poate mai devreme si au zis ca nu, ca asa alege calculatorul. Dar ma gandesc ca toti cei care au fost inaintea mea au picat. Asta inseamna ca s-au eliberat niste locuri, nu? Nu ar putea sa ma puna mai devreme? (sunt din Targoviste)

Răspuns Câştigător
| UPSsss a răspuns:

Da se poate si asta de foarte mult timp! eu am dat examenul la sala si dupa o luna am dat orasul asta fiind acum 9 ani

1 răspuns:
| tripleM a răspuns:

Nu cred ca poti sa iti programezi data mai devreme, doar mai tarziu (desi nu cred ca doresti acest lucru). Si eu am maine traseul (cat.C) si am ceva emotii. Bafta sa ai!