| Alexul99 a întrebat:

Scoala de soferi pe Toyota Yaris 1.4 diesel, 2008, ce parere aveti? Este usor de condus pentru un incepator?
Initial eram programat pe un ford fiesta, dar a intervenit o problema la masina.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E o masina mica... prea mica, iti va fi greu daca dupa scoala vei conduce o masina de dimeniuni mai mari...

| Alexul99 explică (pentru suntserios):

Interesul meu este sa obtin permisul, dupa ma acomodez eu cu orice masina.
Ma intereseaza doar daca se manevreaza usor, pentru un incepator.
Din cate mi s-a recomandat la scoala auto am inteles ca cu cat este mai mica masina, este mai usor de condus.
Acum nu stiu sigur..luni am primele ore de practica, daca e ok, merg pe ea, daca nu, am sa cer sa fac pe alta masina.