| alexandru432143 a întrebat:

Scot dintr-un volkswagen scirocco 1.4 160cp! Scot 180-190cp cu 2000 euro pe piese tuning!?(filtru aer sport, esapament, etc)

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

De scos scoti, dar sincer la motorul ala de 1.4 eu m-as gandi de doua ori inainte sa ma bag in el, e destul de mic parerea mea s-a cam scos tot ce s-a putut din el, acum desigur asta e doar parearea mea.
Cu filtru de aer si esapament nu vei rezolva mare lucru doar il vei face sa respire mai bine, diferenta va fi insesizabila.