| IMPL4NT a întrebat:

Se cere bani daca pui un anunt pe net de vandut o masina?

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Numai pe autovit.ro cer bani in rest ai la dispozitie o groaza de site-uri pe care nu iti cere nimeni nici un ban dintre toate iti recomand mobile.ro dar sunt si altele pe care le poti gasi daca scrii pe Google,, Vanzari auto"

14 răspunsuri:
| boogdan91 a răspuns:

Nu, nu se cer bani pentru asa ceva. E in interesul site-urilor sa aiba cat mai multe anunturi. Mai multe anunturi inseamna mai mult trafic, mai multa publicitate(din asta traiesc site-urile).

| KaRy a răspuns:

Site-uri de vanzari (anunturi gratuite)
Okazii.ro
Trendzone.ro
tocmai.ro
miniprix.ro
anuntul.ro
mercador.ro

| Delicate a răspuns:

Nu cred!

| Reek54 a răspuns:

Depinde unde, incearca pe cat mai multe site-uri. dar oricum, te vor anunta inainte (daca e sa-ti ceara bani).

| SuntUnCartof a răspuns:

Nuwinking
exista site-uri pe care postezi anunturi pe gratiswinking

| PlanetaMinunilor a răspuns:

De pinde de site dar din cate stiu pe e-reclame si pe okazii ii gratis

| Predat0r a răspuns:

Nu

| Valentinasofi a răspuns:

Nu,...e gratis, depinde pe ce sait pui e am pus de citeva ori si e gratis

| LaraDot a răspuns:

Depinde de site

| georgyana0306 a răspuns:

Salut, depinde pe ce site publici anuntul, sunt siteuri unde cer bani si unde nu.Succes

| colorfulcupcake a răspuns:

Depinde unde il pui. poti gratis pe okazii sau siteuri de genul. pe altele iti ia bani pe zi sau saptamana. Funda?

| IMPL4NT explică:

Si va rog cum se anuleaza
dau fundita

| IMPL4NT explică:

Eee un site "mobil" si nu mai stiu cum

Nu