| Cosmin38384 a întrebat:

Mai merită un bmw e30 in 2021?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu cred deoarece este un model prea vechi, merita totusi daca esti fan si ai bani de bagat in ea sau iei un model care a fost foarte bine intretinut, eu unul stiu ca nu m-as uita la asa ceva, dar alegerea iti apartine.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Vremuriile acelea au trecut acum toti cauta masini din perioada 2009-2011.

| romeo78 a răspuns:

Oho, e mașină de colecție.
Merită, doar dacă a avut motor în 4 cilindri pe benzină și un carnet de service impecabil. Eventual un break. În rest, eventualele viitoare reparații pot fi costisitoare. Curând va face 40 de ani de la lansarea sa.

| dge18 a răspuns:

Dacă îl cumperi doar că ești pasionat și vrei să o ții de frumoasă, da, dar dacă vrei să fie mașina ta cu care să îți faci treaba, nu recomand pentru că este mașină veche, consumă mult și nu este bună pentru oraș.