| bogdytzu a întrebat:

Se mai poate da in judecata timbrul de mediu?

Răspuns Câştigător
| NYK4u a răspuns:

Am inteles ca se mai poate, dar este mai dificil si se recupereaza mai putin din taxa.O sa iti dau mai multe detalii cand o sa vorbesc cu avocata.O zi buna

4 răspunsuri:
| einenebun23 a răspuns:

Am avut pe cineva care a incercat acuma recent si nu a mai putut.

| NopeCheers a răspuns:

Din cate stiu se mai poate dar depinde de cazul pe care il prezinti...

| Shift04 a răspuns:

Nu sunt sigur dar cred ca se poate da dar depinde de data la care ti-ai inmatriculat masin, daca ai inmatriculat-o recent nu se mai poate, ca s-au schimbat legile! Intreaba un avocat!