| Gabriel9988 a întrebat:

Salutare TPU, am si eu o problema cu o dacia solenta din 2004 mpi. Imi taie pedala de acceleratie si de multe ori imi moare si motorul in mers. Este ceva legat de pompa de benzina dar nu ii dau de cap ce
anume ce. Am curatat pompa si toate sigurantele. Daca se pricepe cineva sa lase mesaj

1 răspuns:
| Ensiferum a răspuns:

Daca zici ca ai curatat pompa, incearca sa umbli pe la delcou, fise, verifica bujiile, filtru de benzina etc. la modelul asta mai cade si calculatorul ECU.