| OdoDoDoZzZ a întrebat:

Se poate pleca cu "scartuituri"... cu patinat de roti pe astfalt daca masina are cutie automata?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu deoarece nu are ambriaj sa accelerezi masina tare ca in filme.

| OdoDoDoZzZ explică (pentru mgtow):

Daca pui pe N la cutia automata si apoi accelerezi pana la 5 mii de turatii/min si apoi nu se poate sa pui pe D nu pleaca cu patinaj?

| onasis1961 a răspuns:

Se poate! Ti apasat cu piciorul stang frana, acelărezi la maxim si iei piciorul brusc de pe frana.Dar cu timpul termini cutia.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Te face mai destept?

| OdoDoDoZzZ explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Nu ma face mai destept si crede-ma c nici nu ma intereseza asa tare, dar aveam o nelamurire

| AgathaRo a răspuns:

Ce rost are aceasta impresie de 5 lei. La urma vei vedea diferenta de 5 lei care te va costa in viitor.( Consumabilele)

| BSwwatch a răspuns:

Da,daca dezactivezi launch cotrol-ul!

| KrYsTy2OOO a răspuns:

Buna intrebare. 10+

| ionut098 a răspuns:

Cutia automata nu e pentru drifturi
ia-ti o masina cu cutie manuala daca vrei sa impresionezi pe cineva