| vladcena32 a întrebat:

Se poate tuna un Mitsubishi Lancer 7 sa arate ca un Mitsubishi Lancer Evolution 7, 8,9? Ma refer la bara fata, spate, capota, aripi si faruri.

5 răspunsuri:
| gtr2rr3 a răspuns:

Poți, dar ai de lucru extrem de mult. De taiat si sudat, plus că nu prea e legal.
Parerea mea e ca nu merita evo 7 este cel mai urat lancer fabricat laughing

| gtr2rr3 a răspuns:

Stai puti ca am incurcat mere cu pere si tu la fel!
Cum naiba sa faci din evo 7, evo8 cand e aceeasi mașina in mare parte, iar evo 9 e urat cu spume...

| vladcena32 explică (pentru gtr2rr3):

Eu am lancer 7 din 2008 (nu Evo, am ăla cu farurile alea ascuțite in sus) și as vrea sa îl fac sa arate ca Evo 8. Sunt obosit și probabil nu m-am exprimat bine in întrebare.

| vladcena32 explică (pentru gtr2rr3):

Ma gândesc ca ar fi "puțin" ilegal faptul ca ii schimb farurile. In rest, aripi, bara, capota nu ar fi ceva foarte grav.

| vladcena32 explică (pentru gtr2rr3):

Nu știu dacă m-am făcut înțeles ca sunt treaz de la ora 3, ieri dimineața. Dacă vrei și ai vreo idee despre asta, putem vorbi pe Facebook. "Vladut stoica" ma numesc pe Facebook și am o poza cu mine, soția și copilul nostru.