| 2Bad2Real a întrebat:

Sfat achizitie masina 1500-1600 E. Ce marci s-ar merita, motorizari, dotari, probleme.Va rog sa raspundeti serios si doar cunoscatori.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

La pretul ala ramai pe drumuri cu masina mai bine iti faci un abonament de autobuz si iti iei masina cu 10.000€ care te tine toata viata, reparatiile si tractarile te lasa sub pamant cu una asa ieftina.

5 răspunsuri:
| niculita4tpu a răspuns:

Volvo face masini bune. De exemplu, Volvo S60 a fost votata cea mai sigura masina din lume. In functie de anul de fabricatie difera pretul (la SH) de la 1700 euro la 23000 euro. Foloseste calculatorul de la http://www.romasig.ro/rca-ieftin.php ca sa vezi pretul RCA-ului in functie de motorizare, anul fabricarii, etc. Tine cont si de pretul pieselor de schimb. Bafta!

suntserios
| suntserios a răspuns:

O solenta

| boss97 a răspuns:

I-ati un opel astra f s-au g, sunt foarte bune, piesele sunt ieftine, si se conduc usor.

| Neluuu a răspuns:

Daca tot nu ai bani de altele mai noi,incearcale pe cele memtesti,opel, vw, audi, mercedez, bmw.

| claudia5fabules a răspuns:

N-ai bani destui. Mai strange vreo 3000 euro si apoi i-ati un Logan. Eu am condus unul din 2010 si pe hartoape, si pe munte, am si carat cu el - e masina buna. Cat despre asigurare, tot de la http://romasig.ro/ Sunt brokeri cu experienta, o sa te ajute sa alegi cea mai buna varianta de RCA pentru tine. Funda?