| numesiprenume0 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu un sfat? Sa bag bani pentru a imbunatati o masina(Renault 2006) sau sa imi cumpar una second hand, buget maxim 3000e?
Sunt nelamurit fiindca, daca dau bani pentru renault, poate ca nu prea merita din cauza putinelor dotari pe care le are, iar daca cumpar una second hand (poate din acelasi an sau nu) cu mai multe dotari, ma va costa mai mult sa o intretin si poate sa ii si repar ceva, ca doar nu este noua.
Deci... Cine ma ajuta cu niste sfaturi?
Ofer funda!

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca vrei dotari, dai cei 3000e pe un Opel Vectra C, si ai rezolvat-o: ai masina cu dotari, si intretinere ca la Logan.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici, nici. Folosește-te de asta, cu 3000 iei una la fel.

| numesiprenume0 explică (pentru anonim_4396):

E mai bine sa investesc in cea pe care o am te referi?