| 07gabriel07 a întrebat:

Slaut! Am o problema eu am un citroen xsara 2002 HDI 2.0 si problema e ca farurile mai precis faza scurta si pozitiile se aprind singure fara sa rotesc maneta si faza lunga nu sta aprinsa. Eu am vrut sa desfac blocul si sa curat contactele din el dar nu stiu daca el e de vina sau maneta. Va rog sa ma ajutati si sa-mi spuneti ce sa fac ca sa mearga bine!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Poate e pus pe o pozitie neobisnuita testeaza masina intr-un loc intunecat sa vezi daca e din cauza comenzilor din bord