| Leahu_Darius_1997 a întrebat:

am o problema eu am o masina citroen xsara 2002. Problema e ca am schimbat claxonul cu unul universal iar mufa originala am eliminato si am pus papuci electrici. faza e ca inchiderea centralizata de pe cheie nu mai merge am schimbat bateria am curatat contactele si tot nu merge. va rog ajutati-ma si spuneti-mi ce pot sa fac ca sa mearga.

Răspuns Câştigător
| olteanu0127 a răspuns:

Salut.nu cred ca are vreo legatura claxonul cu inchiderea.cel mai bine mergi cu cheia undeva unde sa copiaza chei pentru masini si sigur acolo se si repara.eu am patit la un ford mondeo.nu mai inchidea decat deschidea si am rezolvat problema raparand cheia