| treizero0 a întrebat:

Stie careva ce consum are un mercedes vito cutie automata tractiune integrala din 2003?/

3 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Nu stiu sa iti spun consumul pentru modelul 2003, dar banuiesc ca nu este departe de cel al modelului 2008.
In 2008 s-au comercializat doua variante de Vito cu tractiune integrala, ambele dotate cu cutie automata: Vito 111 CDI 4x4 si Vito 115 CDI 4x4. Consumul mediu comunicat de producator este insa acelasi pentru ambele modele: 11, 9 urban, 9, 3 extraurban si 10, 2 mixt.

| Roby67 a răspuns:

7, 5-8 L Diesel, sursa:
http://www.ciao.de/sr/cu-mercedes-benz+vito+4x4

| TotEu_8405 a răspuns:

Depinde de stilul de mers, daca e incarcata sau nu...
Oricum cutie automata=consum mai mare