| Superior a întrebat:

1.BMW,Audi,Mercedes sau Volkswagen?
2.Suzuki,Subaru,Honda sau Nissan?
3.Renault,Peugoet sau Dacia?
4.Care e cea mai mare suma pe care ati alocat-o cand v-ati cumparat o masina? Dar pentru viitor?
5. Diesel sau benzina?
6.Va plac motoarele aspirate?
7.Tractiune,propulsie sau transmisie integrala?
8.Va intereseaza mai mult aspectul masinii sau puterea/viteza?
9.Cutie automata sau manuala?
10. Spoiler, ba sau da?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

12000£ benzina - nu tin cont daca e aspirat mie indiferent - integrala sau tractiune spate am pe fata dar asta e masina arata brici - aspect - manual pentru ca automatele nu sant asa bune si nu schimba cand trebuie vitezele mai au de lucrat la ele - body kit + masina lasata mai jos si interiorul vopsit in alta culoare numai negru sa nu fie

| bogdan324 a răspuns:

E cam greu sa alegi doar o firma, sunt mai multe criterii in care sa alegi o masina, insa eu voi raspunde doar care au per total cea mai mare fiabilitate.
1.BMW fiindca sunt masinile care pun cel mai mult accentul pe sportivitate.
2.Honda,am pus mana o honda CR-V cu motor 2.2 diesel si sa vezi cum am plecat de loc, iar pe drum era super confortabila.
3.Peugeot,masini solide, cu mici neajunsuri dar cea mai buna optiune dintre cele 3.
4. 2000 de euro, am luat un e39 facelift 2.5 benzina care isi face treaba la banii astia, o forjez pana imi iau alta.
5. Diesel
6.Depinde de motor
7.Propulsie pentru ca drifturi.
8. Puterea, mereu mi-au placut sleeperele.
9.Manuala pentru distractie, automata pentru confort.
10.Depinde de masina