| robytzu30 a întrebat:

Stie cineva cat pot sa iau pe un opel astra 2006 cu toate dotarile?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa ceva nu mai gasesti in ziua de azi iti iei unul de serie sil modifici la gustul tau

| alex98_1803 a răspuns:

Iin jur de 7000-8000 de euro depinde daca are motorul pe benzina sau pe motorina si caty cmc are deci de exemplu un opel cu motor de 2000 tdi ar lua cam 8000

| Peto a răspuns:

6000 hai fie 7000 dar nu mai da nimeni. altii cu 7000 prefera sa isi ia masina noua cu 7000. deci cam 5000, 6000 daca iei trebuie sa fi fericit.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Îti recomand sa mergi intr-un targ de masini, in felul acesta afli exact cam ce pret are masina ta.

| andreeasim1 a răspuns:

6. 500 euro, maxim 7. 000, daca vrei sa o vinzi mai repede pune multe anunturi pe net si duo la un targ de masini. Bafta

| robytzu30 explică:

e inmatriculata