| robytzu30 a întrebat:

Stie cineva cat pot sa iau pe un opel astra 2006 cu toate dotarile?

7 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Îti recomand sa mergi intr-un targ de masini, in felul acesta afli exact cam ce pret are masina ta.

| mgtow a răspuns:

Asa ceva nu mai gasesti in ziua de azi iti iei unul de serie sil modifici la gustul tau

| andreeasim1 a răspuns:

6. 500 euro, maxim 7. 000, daca vrei sa o vinzi mai repede pune multe anunturi pe net si duo la un targ de masini. Bafta

| Peto a răspuns:

6000 hai fie 7000 dar nu mai da nimeni. altii cu 7000 prefera sa isi ia masina noua cu 7000. deci cam 5000, 6000 daca iei trebuie sa fi fericit.

| robytzu30 explică:

e inmatriculata

| alex98_1803 a răspuns:

Iin jur de 7000-8000 de euro depinde daca are motorul pe benzina sau pe motorina si caty cmc are deci de exemplu un opel cu motor de 2000 tdi ar lua cam 8000