| Ford a întrebat:

Stie cineva ceva de honda dominator 650cc? (ca prima motocicleta ma refer)

Răspuns Câştigător
| Yugeen a răspuns:

Ce constitutie ai?
Eu stiu cum este Honda Deville, tot de 650cc... fa o comparatie si vezi cam care sunt asemanarile/diferentele.

Merge super ok, se intinde la drum, nu e foarte "nervoasa", piesele sunt putin cam scumpe... tinuta de drum e foarta buna, fiind tourer!

Modelul tau este mai mult pentru off-road. Pe unde vrei sa te dai cu el?

Cel de care ziceam eu, este de drum lung. Al tau, eu cred ca este prea puternic ca si prim motor, mai ales daca vrei sa il folosesti la cross/enduro/off-road!