| tania90b a întrebat:

Stie cineva cum pot scapa de emotiile mari de la examenul de conducere? Am picat orasul pentru ca am fost foarte agitata si am inceput sa fac greseli pe care in mod normal nu le-as face, am condus mult mai prost decat de obicei

Răspuns Câştigător
| laury4ever a răspuns:

Daca esti emotiva de felul tau nu prea ai ce face. Asa esti tu si nu stiu daca poti schimba asta. Depinde foarte mult si de nenea politaiul cu care pici ...ca daca e un pietros din ala si nu comunica cu tine deloc e normal ca ai emotii. Roaga-te sa pici cu un politist care sa intre in vorba cu tine sa te faca sa te simti relaxata nu cu unul care crede ca el poate taia si spanzura. Eu sunt foarte emotiva cand am dat orasul tremuram toata in masina insa odata ce am plecat de pe loc si am vazut ca am plecat binehappy m-am concentrat si am reusit. Parerea mea e ca nu ai cum sa scapi de emotii, incearca sa te concentrezi si sa te comporti ca si cum ai fi cu instructorul in masina. Mult succes si sper sa iei permisul!

3 răspunsuri:
| bistriteanul a răspuns:

Incearca sa te simti cat mai relaxata, sa uiti de tot ce e in jur, in afara de examen...

| baiatuucupizzza a răspuns:

Incearca sa fi ''cu nasu pe sus'' de ca si cum cel ce sta langa tine ar fi un nimeni in drum si incearca sa nu te stresezi chiar din potriva relaxeaza-te.

| tania90b explică:

Daca nu ajuta doar sa incerc sa fiu relaxata, aveti alta idee?