| abaalexandraa a întrebat:

Nu reusesc sa i-au permisul de conducere din cauza emotiilor cred am loat la un momentdat sala dar am picat orasul cum sa fac sa trec de asta.ori nu invat destul ori sunt prea mari emotiile am dat de 4-5 ori mereu am picat cu 20 21 19...

5 răspunsuri:
| misu a răspuns:

E si emotia, dar si carte...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
http://urssur.com/
fa cateva intrebari aici :D
e un site fain... are doar 300 si cv de intrebari gratuit... sfatul meu e sa donezi 10 lei si sa ai acces complet la intrebari adica 1070. diferenta fata de drpciv este ca acolo iti spune care a fost raspunsul corect. (toate intrebarile de pe siteul ala au fost preluate de pe drpciv.
si mai citeste cartea :D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce legatura are cu Dragoste si sex?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai copile, asa sa vorbesti cu parintii tai.Cine crezi ca iti permite un asemenea vocabular?

| Davidoff87 a răspuns:

Buna Alexandra...
In primul rand, ceea ce inveti incearca sa intelegi si sa pui in practica exact asa cum ti a fost prezentat.
Aceleasi probleme le a avut si fosta mea iubita, emotiile; trebuie sa te gandesti ca cel din dreapta din timpul examenului practic e tot om si u trebuie doar sa l convingi ca stii...curaj, in primul rand trebuie sa ti demonstrez tie ca poti si stii!
Spune mi concret unde gresesti...
Sunt sofer profesionist de meserie si cred ca as putea sa te ajut.