| Anonimboy17year a întrebat:

Stie cineva de unde pot comanda piesele aferente unei reconditionari de cutie automata? (Discuri, supape, garnituri, filtru, etc) masina in cauza golf 3,
(Sunt mecanic cu diploma dar am o inclinatie spre partea de cutii de viteza, stiu ce am de facut, doar piesele imi trebuie... )((nu e masina mea))
Va multumesc!

6 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Oho! Golf 3! Reprezența oficială Volkswagen, cimitire de mașini(Remat) sau cauți site-uri de calitate din Germania care au piese de schimb de calitate.

| Anonimboy17year explică (pentru romeo78):

Oare daca sun la reprezentanta imi pot trimite acestia piesele? Ai vre.o idee de site din acesta? Multumesc oricum pentru raspuns

| romeo78 a răspuns (pentru Anonimboy17year):

Https://www.volkswagen.ro/service-piese-si-accesorii/piesele-de-schimb
Uitați aici site-ul oficial al mărcii Volkswagen.

| Anonimboy17year explică (pentru romeo78):

Multumesc mult! Numai bine va doresc!

| badpanda a răspuns:

Vw nu fabrica cutii de viteze.Le cumpara si ei de la producatori.
Romeo e paralel cu domeniul auto.
Gasesti piese la
Piese Cutie Viteze Zf - commatech.ro

| Anonimboy17year explică (pentru badpanda):

Multumesc, voi incerca sa caut si pe acest site, Sper sa gasesc..., toate cele bune