| Anonimul151 a întrebat:

Se merită să fac școală de soferi pe mașină cu cutie de viteze manuală sau automată?

Știu că dacă fac școală de soferi, poți conduce și masina cu cutie de viteză manuala dar și automata.

Iar dacă fac pe automata, pot conduce doar automata, iar asta e un dezavantaj, deoarece dacă vreau sa conduc manuala trebuie să fac școală de soferi din nou ( pe manuala ).

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Faci școală pe manuala și eu urma conduci ce vrea mușchiul tau

| mihaicelsfant a răspuns:

Majoritatea sunt automatesad dar si manuale. eu de ex am 2017 manuala si nu e dacielaughing daca stii ca iti iei automata dai bataie

| Madalin2004 a răspuns:

Mai bine o faci pe manuală!
Vei învața soferie,, adevarata", iar dupa ce ai luat permisul, iti vei lua orice tip de cutie dorești laughing)