| mischa a întrebat:

Stie cineva pe cand o sa iasa legea cu sustinerea doar a examenului auto practic fara sa mai dam sala o data?

3 răspunsuri:
| eugem35 a răspuns:

In nici o tara nu este asa ceva daca nu te duce mintea sa inveti nu ai ce cauta la volan sigut esti un pusti care nu are nici 15 ani si vrei sa intrebi si tu ceva despre legislatie rutiera, sala se va da ori cum si traseul la fel pai dac tu nu sti ce face reprezinta si ce se face la intalnire unui indicator, degeaba sti sa mergi cu masina

| adryano_3550 a răspuns:

Da in 1956

| MoNsTeR a răspuns:

Sala o vei da odata si daca o iei si pici orasu poti da din nou orasu fara sa repeti sala.cred ca la asta te referi.deocamdata stiu ca legea nu a fost nici macar propusa in parlament.deci mai poti astepta muuuuuuult si binebig grin