| Girly97 a întrebat:

Cum pot să obțin acces la înregistrarea video a examenului meu practic auto?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti obtine acces doar daca ai cazut la proba practica si contesti acordarea punctelor negative de catre examinator.
In contestatie vei solicita si sa vezi inregistrarea probei.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu le poti vedea.
Daca faci contestatie ele vor fi folosite de institutia / instanta care rezolva acea contestatie.

| gabicoo a răspuns:

Ți-au mai spus și alții, ți-am spus și eu și o repet: șoferia nu este pentru tine. Ocupă-ți timpul și cheltuiește-ți banii cu / pe altceva.

| Simpatic a răspuns (pentru gabicoo):

Las-o sa aiba si ea permis, de ce esti rau, e tare inocenta in intrebari cat si simpatica

| gabicoo a răspuns (pentru Simpatic):

Și când va da peste unul și îl va nenoroci sau ucide n-ai vrea să fii tu? Sau o rudă de a ta? Atunci îți va mai părea inocentă și simpatică?

Gândește bine și dă-mi un răspuns.

| Simpatic a răspuns (pentru gabicoo):

Pai nu eu sunt politistul care da permise, acela daca da permise pe spaga ar merita sa pateasca ceea ce zici tu, la fel si nenorocitii care dau ITP la cazane tot pe spagi.