| Ionut321123 a întrebat:

Stie cineva unde se afla tabloul de sigurante la autocamionul volvo euro 6 din 2017? Nu mai merg 2 brichete, banuiesc ca s-a ars o siguranta ceva.

Răspuns Câştigător
| Moni_Moni_Si_Dani_1980 a răspuns:

Salut. iei contactul. Sigurantele sunt chiar pe bord iei tot de pe bord si inchizi usitele (suportu de cafea ) daca ai ceva deschis si prinzi din mijloc si trage putin mai tare se va ridica in sus acolo vezi ce siguranta ar putea fi arsa. sau mai poate fi in stanga jos la pasager o cutiuta mica neagra. pate ai probleme pe instalatie.

| Ionut321123 explică (pentru Moni_Moni_Si_Dani_1980):

Multumesc mult! Am rezolvat, era siguranta arsa. O zi buna sa ai!

1 răspuns: