| LeeYung a întrebat:

Stiti daca lucreaza cineva la firma D&D de taximetrie pe nume Silviu. Din judetul Bacau, Onesti? va og am mare nevoie de acest raspuns... e foarte important d-au fundita, dar nu vreau raspunsuri ca D. stiu Sau Ma lasi! Daca il cunoaste-ti va rg sa imi spuneti!

1 răspuns:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Mai bine suna la firma si intreaba de el fiindca este destul de greu sa aflii dupa un forum. Slabe sanse sa dai de el indiferent ce tb aia vea cu persoana aia!