| Fiță_Ște_1998 a întrebat:

Poate va pare aiurea intrebarea, dar chiar am nevoie sa raspuns!
Ma gandesc ca ati auzit, daca nu toti, majoritatea, de povestea asta cu Oana si Viorel Lis. Mai era pe acolo, presupusul amant pe nume Vali. Daca stiti cumva numele complet a lui Vali, sau contul de facebook, va rog sa mi-l spuneti si mie! Stiu ca e din Bacau de loc, si actual antrenor la o sala de fitness din Bucuresti. Dau FUNDA!

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Uite ce am gasit.
http://www.wowbiz.ro/......27284.html
In rest nu am mai gasit nimic.
O zi buna:)

| AjutaPeTPU a răspuns:

Numele lui complet este Vali Braniste, iar Facebook-ul nu il stiu sad

| Lawliet14 a răspuns:

E facatura. Si sotii Lis sunt implicati si platiti. O rusine, Viorel a fost primar general al capitalei! Ganditi-va ca daca cineva i-ar acuza asa pe fals, nu ar merge ei prin studio la televiziune. Nu s-a intamplat nimic intre Oana si Vali iar aceste lucruri sunt regizate. Eu unul nu ma uit...