| hrdcore a întrebat:

Stiti pe cineva sa vanda piese second hand pentru combina claas cosmos?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CaramelX a răspuns:

Da intra pe ocazii.ro si s-ar putea sa gasesti aclolo! acolo se vinde orice de obicei daca vrei cred ca gasesti si nevasta de cumparatlaughing cine stie ce au mai scos astea mai noutongue. oricum bafta sper sa te descurci!

| MaRi_6563 a răspuns:

Incearca sa gasesti piese de combine C-12 din acelea fara cabine ca am auzit ca se potrivesc multe piese si sunt foarte cautate