| Valy9999 a întrebat:

Stiti un site de chestionare auto categoria B sa arata si raspunsul corect daca ai gresit la o intrebare?

5 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Site-ul e-drpciv.ro e recomandat.

| Valy9999 explică (pentru dannyel86):

Iti da raspunsul corect daca gresesti o intrebare?

| dannyel86 a răspuns (pentru Valy9999):

La "Mediu de invatare" sigur iti arata care e varianta corecta.

| AnniaAKN a răspuns:

Http://www.scoalarutiera.ro
E gratis.
Îți dă raspunsurile doar dupa ce ai terminat chestionarul, intrebările sunt cele de la examen.

| OldSoul a răspuns:

Recomand e-drpciv.ro, cel mai bun site de chestionare auto, intrebari identice ca cele de la sala, primesti raspunsul corect daca gresesti intrebarea, si ai si posibilitatea de a face mediul de invatare, partea rea e ca tot ce e bun costa, asadar ai la dispozitie doar o ora pe zi, dar poti cumpara acces nelimitat si e destul de ieftin, eu asa am facut si am promovat sala fara vreo problema.
Merita.