| dygas a întrebat:

Subwoofer si statie auto: Cine stie cat costa sa imi monteze o firma un subwoofer si o statie(sa faca legaturle la baterie, casetofon si ce mai trebuie). Vreau sa ma duc la Viper dar sa am idee cam cat costa. Cine a mai montat pe la diverse firme ii rog sa imi spuna cat ia costat.Multumesc

9 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Cam cu 700 de lei îți poți cumpăra un kit de bass mediocru și costă cam 200 de lei montajul.

| dygas explică (pentru 0rlando):

Orlando ce zici ma si tu acolo, am spus ca am deja cumparate statia si subwooferul, vreau doar sa-mi faca legatura la ele

| 0rlando a răspuns (pentru dygas):

Nu contează asta, ți-am spus și cât costă montajul.
Este un atelier pe strada Scaune lângă Parchetul de pe lângă curtea de apel București, mai sunt pe lângă târgul Vitan și mai știu unul în militari, chiar la gura de metrou Păcii.
Uite prețuri aici http://www.be-loud.ro/pagini/manopera/

| dygas explică (pentru 0rlando):

Mersi, ce preturi mari, eu asa stiu cum sa le montez dar nu vreau sa fac vreo prostie, 2 rca-uri in cd player si 2 in statie, alimentare la 12 v, si fir din statie in sub, nu e greu, dar am zis sa merg la un service sa le monteze in siguranta, *** nici 200 ron nu dau, mersi de link

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In functie de ce statie si ce subwoofer vrei pretul la acestea pleaca de la 200 si urca
Legaturile le poti face si tu daca ai cat de cat habar si vorbesti pe unele forumuri inainte sa te apuci de treaba (sa ceri sfaturi)

| dygas explică (pentru anonim_4396):

Am un subwoofer maganat de 1000w si o statie tot magnat de 500w, 200 ron sa lege niste fire? lol

| dygas explică (pentru anonim_4396):

Subwooferul e magnat de 1000 de w si statia tot magnat de 500 w, 200 ron sa lege niste fire? lol

| anonim_4396 a răspuns (pentru dygas):

Nu eu ziceam cat costa cea mai slaba statie cu subwofer

| dygas explică (pentru anonim_4396):

Am statia si subwooferul vreau doar sa le monteze...