| yonycka16 a întrebat:

Sunt intr-o mare dilema! Ajutati-ma sa imi aduc aminte!
Deci, cum se numeste acea forma cu aripi de inger de pe capota unui Rolls Royce? Imi strofoc creierii de mai bine de 20 de minute, imi ard degetele la cat am cautat pe google si tot nu stiu cum se numeste!
Sper sa ma puteti ajuta, ca sa nu mai stau sa ma gandesc toata ziua/seara la aceast lucru! happy Dau funda!
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| MariusF23 a răspuns:

Spirit of Ecstasy.

4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Zana in valuri! sau fata in valuri.a de la valuri, cu cratima.

| ȘefuLaValută a răspuns:

Spirit of Ecstasy/Emily sunt cele mai folosite.Mai multe gasesti in linkul lui LTAA

| fromro a răspuns:

Emblema