| Kenzorel112 a întrebat:

Sunt legale neoanele sub masina? conectate la baterie sa tuburi fosforescente?
Le omloghez daca e nevoie dar sunt legale? iti poate cofisca neoanele sau amenda sau ceva de genul? dar neoane in interiorul masinii cum ar veni la pedale la picioare sa se vada colorat in masina si pe tavanul masinii?

4 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Nu sunt legale și nu se omologhează.
Dacă ești prins cu ele, te pune să le dai jos, iei mare amendă și ți se reține și talonul.

| robijam a răspuns:

Tu iti dai seama ce ar fi sa ai noaptea pe ploaie un asemenea cocalar in fata cu neoane aprinse? NU sunt legale de mult.

| Braunion a răspuns:

Nu, cocalareala nu mai e legala. Erau candva.

| Samir_Radu_1996 a răspuns:

Nu sunt