| Sk1j4 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare.
Neoanele,Ledurile de sub masina, normal nu sunt legale corect? La fel ca si geamurile fumurii.
Neoanele pot fi omologate la fel ca geamurile? sau nu?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu pot fi omologate.Le montezi pe riscul tau.

| Sk1j4 explică (pentru darrio2007):

Aha.Am aflat si eu astazi.Nu mai pot fi omologate de cativa ani

| marcous a răspuns:

Nu se mai omologheaza cocalareli d-atea de ceava vreme...

| Sk1j4 explică (pentru marcous):

Vezi ce face prostia din om? Nu e nici o coclareala(sau cum vrei tu sa-i zici).
Chestia asta care o zici tu e doar in capul la romani.Sunt unele chestii care le doresti si vrei sa le faci la lucrurile tale doar pentru tine, nu pentru toata lumea.La fel cum si tu vrei o pereche de blugi rosii poate asa vreau si eu masina cu becuri rosii...sau cum sunt geamurile transparente si le faci fumurii.Chestiile astea sunt doar in capul unora...

| EddiWeed a răspuns (pentru marcous):

Ma faci sa rad..serios,cocalar daca isi pune neoane sub masina? de unde stii u ca el nu are o masina tunata cu stil si daca ar avea neoane ar fi belea?

| Sk1j4 explică (pentru EddiWeed):

Exact.Mai nou daca cuiva nu-i place de cineva gata e cocalar.
Daca intrebi pe cei care folosesc acest cuvant 90% din ei nu pot da o definitie cuvantului, dar il folosesc deoarece l-au auzit la altii...