| Davidescaru a întrebat:

Știe cineva cum decurge un examen auto plătit, ce te ajuta polițistul când conduci sau cum?

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Am un prieten care are o cunostinta care a zis ca a inceput examenul pe varianta ocolitoare a orasului, si s-a incheiat intr-un sat, la 10km de oras. A pastrat acelasi drum national, deci practic a condus drept.
Partile grele au fost niste intrebari despre masina, o intoarcere din 3 miscari si o plecare din rampa.

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Habar nu am dar presupunerea mea e ca te duce in locuri unde nu prea ai cum sa o dai in bara, nu te pune sa faci parcari si nu noteaza toate greselile ce le faci. gen poate nu te incadrezi chiar ok intr-o intersectie si se preface ca nu o vazut nimic neinregula.

| Catalin77945 a răspuns:

Te ajuta politistul sau iti da chestii mai usoare de facut, dar cel mai bine ar fi sa nu fie platit, pentru ca cine stie de ce retarzi dam dupa noi in trafic corect?

| MarcuMarian255 a răspuns:

Vezi ca dacă dai bani și instructorul îți dă bani înapoi acel traseu nu este aranjat, și dacă îl iei îl iei pe cunoștințele tale nu ca a fost aranjat