| dygas a întrebat:

TIMBRU DE MEDIU: cine stie un link ceva unde calculeaza corect noua taxa? am un peugeot 206, 1.9D, an 99, euro 2, cam cat m-ar costa sa o trec pe numele meu? multumesc

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Deocamdata nu a aparut un calculator oficial pentru timbrul de mediu, fiindca nu a aparut actul normativ, cele existente sunt doar in baza proiectului de ordonanta.

| onasis1961 a răspuns:

Momentan nu se poate calcula cu exactitate că nu au apărut normele metodologice de calcul.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Intra de la 15 martie

| Predator30 a răspuns:

Http://codfiscal.net/......ediu-2013/

Sper ca te-am ajutat succes!