| Ady3zzza a întrebat:

Unde as putea gasi prin zone bran-moeciu-zarnesti-rasnov... reparatii biciclete de ori ce fael cine stie dau fundita pe bune

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Salut. Nu gasesti. Trebuie sa faci cativa km in plus. Ori mergi pe strada de mijloc, unde au tot ce le trebuie si au si piese foarte bune, ori mergi pe Balcescu si acolo se poate repara. Din punctul meu de vedere este bine sa mergi pe strada de mijloc, si este in capat, aproape de Bartolomeu. Pa

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Zarnesti nu gasesti? Mai sa fie! Uite unii la Brasov, destul de aproape : http://www.infocompanies.com/Doua-Roti-SRL-Brasov-90029.htm / ( adolf )

| StopTheWar a răspuns:

Du-te in Brasov ca e aproape si acolo te duci la Play Bike(e aproape de piata decebal.)