| MRBratu a întrebat:

Urmează să-mi achiziționez o mașină, dar am dubii. Volkswagen golf V 1.9 Tdi sau bmw 320D 150hp?

Răspuns Câştigător
| Dragonåsul6666 a răspuns:

Eu as merge pe un VW golf, este ieftin pe motorina este 1.9 si in caz ca ai probleme la masina sau ai nevoie de a schimba ceva la ea gen piese sunt ieftine, bmw e doar asa ca sa zici ca ai la consum te arde si nici nu-i cine stie ce, eu as merge pe VW golf, in concluzie daca masina iti trebuie pentru a face treaba cu ea stii ce sa alegi, funda?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

VW Golf V 1.9 TDI

Răspuns utilizator avertizat
| adsadav2 a răspuns:

Bmw audi skoda vw altceva nu va place?