| Hehehahah a întrebat:

Vă place viteza?

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ce parere ai? Intro japoneza rezistenta firesc sa imi placa https://www.youtube.com/watch?v=X-ixGM3tzqI

| cristi202 a răspuns:

52 km/h, cu bicla. As fi vrut si mai mult, dar nu s-a putut. Ador sa cobor in viteza cu ea pe vreo panta lunga. Daca mai sunt si serpentine, fericirea e deplina. happy

| Violleta2022 a răspuns:

Nu! Pentru ca nu o poti controla si risti sa faci accident foarte grav sau chiar mortal.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Viteza melcului.

| Frank51 a răspuns:

Da, cand merge metroul, trenul, cu viteza, ca cele din japonia, presupun ca este o senzatie misto.

| Zuzu1991 a răspuns:

Nu numai, chiar am nevoie de ea big grin

| Apokales a răspuns:

Nu. Cu viteza nu poti savura momentul, mai ales cand ai pe cineva sub roti happy.

| cfrtobias a răspuns:

Da, doar n-as vrea sa fiu bolnav... sa nu pot umbla sau misca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur, este derivata de ordin 1 a unui vector de pozitie in raport cu timpul.

| UnDiavol a răspuns:

Cu bicicleta da rup totul nu tin cont de nimic Dar sunt și atente ma asigur ca nu pun viața altor in pericul din cauza mea când văd ca nu sunt mașini și nimci in cale dau viteza

| aimullah123 a răspuns:

Da. Dar atata timp cat stiu ca pot muri sau pot ucide pe cineva mergand cu viteza mare incerc sa evit asta.

| tonyc7 a răspuns:

Nu! E probabil cel mai periculos viciu dintre toate!

| Whitesnake99 a răspuns:

Cand sunt singur in masina si pe sosea, pe un drum pustiu.

| lamasanustefan a răspuns:

DA

| unsimplucopil a răspuns:

Stai să îți spun o poveste. Eu am o mașină Lancia Y 1.2 16v din 1998 (86 cai), și am mers odată până la Fălticeni ( Eu fiind din jud. Suceava) cu 170 Km/h. Și m-a oprit poliția, mi-a controlat actele, mi-a pus fiola, etc. Mi-a luat permisu 90 zile, 16 puncte la permis, și 2305 lei amendă!
Deci ca să îți răspund la întrebare.
NU. Nu îmi place viteza!

| cristi202 a răspuns (pentru unsimplucopil):

Ei, nu iti place... Nu iti place, fiindca esti taxat pentru ea. Daca chiar nu iti placea, nu mergeai tu cu 170 la ora. Te comparau ceilalti din trafic cu un mosnegel la volan. ☺☺☺

Întrebări similare