| NemNUZ a întrebat:

Deci, imi place la nebunie viteza, credeti ca e o problema?

4 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Nu e nici o problema ca-ti place, problemele vor veni cand vei merge tare cu anumite chestii : role, bicicleta, motocicleta, masina! happy bafta!

| faramatania a răspuns:

Nu e nicio problemă, şi eu merg extrem de tare în "Ridge racer", chiar se impune viteza, e vitală, cum se spune"trebuie s-o calci tare". Realitatea nu-i departe.Succes! Mi-a făcut plăcere.

| Antonica a răspuns:

Nu e nici o problema, eu cand am sa am 18 ani am sa imi iau o motocicleta pentru ca mise pare mai ok decat o masina PRINDE VITEZA MAI MARE!

| Joekka a răspuns:

Daca iti plac motoarele atunci chiar e o problema