| axuuu92 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! Deci eu fac scoala de soferi profesionisti B, C, C+E si azi am dat sala proba teoretica si am luat, m-am programat pentru Luni sa dau orasu, si asi doari sa imi ziceti daca am luat si orasu sa zicem ca am luat B, pot sa imi iau dovada sa circul ppana termin si cu C si cu C+E va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa 24 de ore dupa ce ai luat sala o sa poti sa-ti iei dovada si in decurs de 15 zile o sa ai si permisu pentru b apoi cand o sa iei celelalte categorii o sati schimbi permisu...bft sofere