| EugenShiAtat a întrebat:

Va rog spuneti-mi si mie cu ce ajung de la Calea rahovei colt cu sebastian (13 septembrie) pana la piata moghioros am incercat pe google harti dar nu primesc nimic concret! Dau Funda! plz repede

3 răspunsuri:
| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Mergi pe 13 Septembrie in sus, treci de intersectia cu Antiaeriana si Drumu Sarii si continui sa mergi pe Ghencea pana la stadion. De acolo iei 41 trei statii sau iesi in Constantin Titel Petrescu, mergi pana la capatul stradutei si faci stanga in 1 Mai. De acolo mergi drept pana la Tricodava si faci dreapta pe linia lu 41 (Strada Brasov) pana la piata.