| BogdyBogdan a întrebat:

Vand Stickere Auto -- Monster Energy, Drift.ro, 4tuning

detalii la : bogdy_nfs_braila@yahoo.com (preturi avantajoase-trimit si prin posta)

5 răspunsuri:
| slalomprintrecretini a răspuns:

Sall vinzi si stickere pentru oglinda retrovizoare cu numarul de inmatriculare al masinii.
Daca l-e faci cam cat ar costa?

| BogdyBogdan explică (pentru slalomprintrecretini):

Am doar ce am postat mai sus. Ele nu sunt facute de mine. Sunt originala, asa ca nu am cum sa fac ce vrei tu. Numai Bine!

| kosty123 a răspuns:

Vreau si eu cu monster, dar la cat e pretul? si se trimite oriunde in tara? lasa raspuns la Dj_Kick74@yahoo.com

| serrrwtp a răspuns:

Stickerele cu monster cam cat de mai sunt si la ce pret?

| Dragan_Marius_1980 a răspuns:

Vreau sa cumpar mai multe stikere cu monster energy dar ma intereseaza la ce marimi sunt si pretul... te rog