| AndyPeScurt a întrebat:

Vi se pare ceva suspect la acest duster?
http://www.autovit.ro/dacia-duster-C35445853.html
Si daca da ce?

Răspuns Câştigător
| MariusF23 a răspuns:

Abia acum am observat, anul fabricatiei e pusa ca fiind 2013, dar prima inmatriculare a fost facuta in 11/2012? la detalii scrie proprietarul ca are geamuri electrice fata-spate, dar eu vad ca pe spate are macara laughing "interior mahon" - sa mori tu? laughing)))

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Aripa din stanga fata pare de alta culoare si nu prea e asezata bine, dar poate e doar din cauza pozei. Si nu cred ca are doar 10. 000km

| MariusF23 a răspuns (pentru suntserios):

"s-a folosit pe distante scurte" - asta zice tot. Injectoarele pot sa fie infundate.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Plus masina aia nu mai are garantie la partea electrica ca vad ca s au facut modificari... panarama aia de tableta

| MariusF23 a răspuns (pentru suntserios):

Abia acum am observat, anul fabricatiei e pusa ca fiind 2013, dar prima inmatriculare a fost facuta in 11/2012? la detalii scrie proprietarul ca are geamuri electrice fata-spate, dar eu vad ca pe spate are macara laughing "interior mahon" - sa mori tu? laughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand este Dacie.
Nu are pilot automat.
Pretul este prea mare.
Mi se pare normal sa o vinzi dupa 10.000.
S-o fi saturat omul de ea.