| EduardTPU a întrebat:

Vinde cineva volkswagen golf 1 sau 2 (1, 6 cc) inmatriculat in romania cu pretul pana in 1700 euro? pls ajutati-ma si cu site-uri web unde pot gasi sigur, si de preferat prin braila/galati/focsani/buzau.

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Eu zic sa mai pui vreo 3000 de euro si gasesti un Golf 3 in stare destul de buna, si esti sigur ca nu are moarte. Golf 1 si 2 au mai avut mici lipsuri ca si Golf 4 dar Golf 3, 5, 6 sunt tancuri de masini, cu o fiabilitate rar intalnita!

| Baddboy a răspuns:

Cauta aici tocmai.ro gasesti sigur la bistritabig grin
da nu zic poate este si la Galati

| mitzacbr a răspuns:

Cauta pe autovit.ro, mobilede.ro,buletinulauto.ro.