| devil2279 a întrebat:

Cine vinde Dacia Logan cu aer conditionat si cd player, pret pana in 3000 de euro, judetul Galati si Braila. Urgent!

4 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pentru bursa auto exista www.autovit.ro si www.mobile.ro aici sigur nu vei gasi nici o-data asa ceva!

| rutanklan a răspuns:

Eu nu vand dacia logan, nu are aer conditionat, nu are cd player, nu o dau cu 3000 deeuro si nici nu sunt din Braila sau Galati. Darsper ca te am ajutat sa-ti ingustezi optiunile.

| rocket a răspuns:

Daca vrei sa afli, poti sa intri pe www.auto-national.ro si acolo poti sa vezi cine, de unde, ce vinde.