| blackmoon8744 a întrebat:

Voi ce ati alege intre Audi si Mazd6? FUNDITAAAAA! happy big grin

Răspuns Câştigător
| paulpaul25 a răspuns:

Depinde de model si de vechime, dar Audi-ul e Audi si Mazda e Mazda, depinde ce vrei de la ea, pentru ce vrei sa o folosesti, dar daca vrei materiale de calitate, motor mai bun, design mai placut, masculin, alege Audi! Daca vrei o masina care sa consume putin, materiale de o calitate inferioara, un grad de fiabilitate crescut, alege Mazda!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intre un Audi 100 si o Mazda6 mai recenta, as alege mazda, dar daca e un audi mai recent m-as mai gandi happy

| nike19 a răspuns:

Model, an?

| AmiraAlina a răspuns:

Audi

| danybha99 a răspuns:

Mazda6 cu siguranta adica toti ar alege audi.

| shutudoroki a răspuns:

Daca e audi q3 as alege audi