| Anonim0100 a întrebat:

Ce ati alege Audi q7 sau audi a5?
Multumesc cel sincer raspuns, funda.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Audi a5 e mai smecher. Q7 e vapor.

| Anonim0100 explică (pentru anonim_4396):

Am vazut pe youtobe ce inalt e si cum stai pe scaun ce inalt pari, asta nu imi place.

| MihaiGe a răspuns:

Audi a5, cu siguranta, mi-e imi place mult mai mult berlina, le ador, eu asta as alege, este si mai performanta ca masina, parerea mea!

| Anonim0100 explică:

Bune raspunsuri, multumesc.

| Braunion a răspuns:

Niciunu, pentru ca amandoua costa cat o casa.

| andreiush25 a răspuns:

Nu sunt de acord cu Q7, X6 si alte masini din astea uriase prin oras.
Eu te sfatuiesc A5...Acum depinde de tine...ce iti place ^-^.

| DanyReyMisteryo619 a răspuns:

Eu zic Audi Q7, mi se pare mai puternica masina si mai frumoasa